Aranżacja kominka w małym domu

kwi 14, 2022 przez

Aranżacja kominka w małym domu

Masz mały dom, kominek i wciąż zastanawiasz się, jakie dekoracje warto przy nim umieścić – postaw na ozdoby żeliwne i wyroby metaloplastyczne! To ponadczasowe, piękne przedmioty, które sprawiają, że salon nabiera stylu. Jak zaaranżować kominek w małym domu i jakie ozdoby wybrać? Mamy wiele ciekawych pomysłów! Sprawdź.

Jakie wybrać dekoracje do kominka?

Najlepsze akcesoria i dekoracje kominkowe to takie przedmioty, które łączą w sobie walory dekoracyjne i użytkowe. Mogą to być wyroby ze stali, aluminium albo żeliwa, na przykład: kosze na drewno, pogrzebacze, szufelki na eleganckim wieszaku. Takie podręczne akcesoria kominkowe pozwalają zachować w domu ład i porządek. Pamiętaj jednak o tym, by do niewielkich wnętrz i małych kominków wybierać ozdoby proporcjonalnej wielkości.

Dekoracje metalowe i ozdoby żeliwne, ustawione blisko kominka dodają wnętrzom szlachetnego, klasycznego wyglądu. Szukasz innych, praktycznych gadżetów do aranżacji kominka? Zwróć uwagę na lampiony, świeczniki i kultowe, metaloplastyczne ramki na zdjęcia, w których możesz wyeksponować fotografie swoich bliskich i pamiątki z wakacji.

Nietuzinkowe ozdoby kominkowe w sklepie Dąstal

Wiele interesujących propozycji, związanych z aranżacją kominka w małym domu, przygotował dla Ciebie sklep Dąstal. W ofercie znajdziesz między innymi metalowe akcesoria kominkowe, złożone z 4 elementów: miotełki, pogrzebacza, szczypców i szufelki. Te eleganckie wyroby możesz kupić w kolorze złota, bieli, czarnym lub patynowanym.

Bardzo popularne i ponadczasowe są również ażurowe kosze metalowe na drewno. Kosze, podobnie jak zestawy kominkowe, wybierzesz w kilku wersjach kolorystycznych, dopasowanych do estetyki twojego wnętrza. Na półce nad paleniskiem możesz też ustawić gustowne dekoracje Dąstal: latarenki, świeczniki, ramy zdjęciowe, skarbonki lub figurki ceramiczne oraz szklane, przedstawiające aniołki albo zwierzęta. Bardzo lubianym i modnym motywem, spotykanym w aranżacjach kominków, są też karczochy albo dekoracyjne jaja.

Podobne

Tagi